Joga sztuki #10

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w dziesiątym już spotkaniu z cyklu Joga Sztuki – ponownie w formule online.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w dziesiątym już spotkaniu z cyklu Joga Sztuki – ponownie w formule online.

„Świat wciąż domaga się wymyślania od nowa, dziś bardziej niż kiedykolwiek; wyobrażenie wyspy może się okazać w tej pracy przydatnym narzędziem.”

W najbliższą sobotę zapraszamy na poranek, który rozpoczniemy od wspólnego przywitania słońca, medytacji, 
a także praktyki asan, którym będą towarzyszyły wrażenia muzyczne. Tradycyjnie, Gosia „Guka” Proć poprowadzi dla Was praktykę jogi, a Wojtek Furmaniak przygotuje ścieżkę dźwiękową, która będzie temu towarzyszyć. Ze względu na obowiązujące obostrzenia JOGA SZTUKI wyjątkowo nie odbędzie się w galerii Studio BWA Wrocław, a w formie online, na platformie Zoom.

O wystawie Biuro Wysp Znalezionych, której chwilowo nie można odwiedzać, opowie jedna z kuratorek Joanna Stembalska. Tematy podjęte na wystawie będą również inspiracją dla najbliższej odsłony JOGI SZTUKI.

Zapisy:

Na adres  (w tytule maila należy wpisać JOGA SZTUKI, w treści podać swoje imię i nazwisko). Osoby, które wyślą zgłoszenie otrzymają maila z linkiem do transmisji na żywo (przez aplikację Zoom).

Do uczestnictwa w zajęciach będzie potrzebne stabilne połączenie z internetem, sprzęt z działającymi głośnikami oraz mata lub koc do wykonywania ćwiczeń.

Szczegóły wydarzenia:
bwa.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia