Zdjęcie wydarzenia Joga, wzmocnienie i relaksacja dla seniorów!

Joga, wzmocnienie i relaksacja dla seniorów!

Organizatorzy zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia ruchowe do Konturów Kultury na Nadodrzu!

Organizatorzy zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia ruchowe do Konturów Kultury na Nadodrzu! - joga, wzmocnienie, relaksacja. Ważna informacja na początek – zajęcia rozpoczniemy w trybie online, następnie, jak sytuacja na to pozwoli będziemy je kontynuować stacjonarnie, także chętne osoby prosimy, żeby były gotowe na dwie opcje – zdalną i stacjonarną.

Start: środa 3.02.2021

  • JOGA 10.00-11.00 – poranne zajęcia jogi, pozwalające delikatnie obudzić ciało, rozciągnąć zastane przez noc mięśnie i zebrać energię na dalszy dzień. Zajęcia będą często łączone z ruchem intuicyjnym.
  • WZMOCNIENIE 11.00-12.00🏋️– zajęcia z elementami kalisteniki, czyli ćwiczeń z własnym ciężarem ciała, często z wykorzystaniem gum czy taśm, których celem będzie głównie zadbanie o zdrowie kręgosłupa i wzmocnienie mięśni go wspomagających, m.in. brzucha, pleców, czy pośladków.
  • RELAKSACJA12.00-13.00 – zajęcia pomagające zrelaksować ciało i uśmierzyć różne bolesne dolegliwości poprzez masaż piłeczkami, rollerami, automasaż, delikatne ćwiczenia rozciągające oraz pracę z oddechem. Na zajęcia online prosimy uczestników o przygotowanie mat (karimat, czegoś na podłogę do ćwiczeń), krzesła z oparciem, jakiegoś szalika, koca i twardej butelki/piłki.

Do tego wygodny strój do ćwiczeń i woda do picia. Platforma do zajęć online – ZOOM. Zapisy  telefonicznie: +48 789 278 026 lub mailowo:

Prowadzący: Paulina Galanciak i Dawid Ilczyszyn – instruktorzy, dla których ruch jest obecny od najmłodszych lat.

Oboje próbowali bardzo różnych form - ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych, boksu, jogi, qi gong czy tai chi. Łączą ruch, oddech i wiarę w mądrość ciał. Starają się traktować ćwiczenia jako wsparcie ciała w codziennych czynnościach. Oboje ukończyli kurs Hatha/Vinyasa Yoga RYT200 w Yoga 5 Elements, dodatkowo Dawid Ilczyszyn posiada certyfikat trenera personalnego.

Galeria

Powiązane wydarzenia