Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach”

Kiermasz stwarza jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną okazję do zgromadzenia w jednym miejscu i czasie wielu wyspecjalizowanych ogrodników.

Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” to impreza handlowo-wystawiennicza, organizowana z powodzeniem od 2018 roku, na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach – w miejscu doskonale skomunikowanym z całą aglomeracją wrocławską, a dzięki przebiegającej nieopodal autostradzie A4, także z całą południowo-zachodnią Polską.

Kiermasz stwarza jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną okazję do zgromadzenia w jednym miejscu i czasie wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, oferujących niespotykanie szeroki wybór roślin ozdobnych i owocowych, importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan, szklarni, mebli i małej architektury ogrodowej, projektantów i architektów krajobrazu oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją.

Dodatkową atrakcję stanowi kiermasz jadła regionalnego oferujący całą gamę tradycyjnych, jak i niecodziennych przysmaków i wiktuałów. Tegoroczne edycje Kiermaszu Ogrodniczego „Pamiętajcie o ogrodach” na Partynicach we Wrocławiu odbędą się 25-26 kwietnia 2020 r. oraz 5-6 września 2020 r.

Organizatorzy zapraszają wystawców oraz wszystkich miłośników zieleni z Wrocławia i całego Dolnego Śląska, którzy w tych dniach znajdą tu wszystko co potrzebne na działkę i do ogrodu, a także do ukwiecenia balkonu czy tarasu – no i jeszcze, coś smakowitego do swoich spiżarni.

Szczegóły wydarzenia:
kiermaszogrodniczy.info

Galeria

Powiązane wydarzenia