Zdjęcie wydarzenia Killer Drum – warsztaty perkusyjne

Killer Drum – warsztaty perkusyjne

Organizatorzy zapraszają na Killer Drum! Poprowadzi go Kuba Regulski razem z Michałem Lange. Uzgodniono limit 12 miejsc, więc śpieszcie się z zapisami.

Organizatorzy zapraszają na Killer Drum! Poprowadzi go Kuba Regulski razem z Michałem Lange. Uzgodniono limit 12 miejsc, więc śpieszcie się z zapisami.

A Czym jest Killer Drum? To pół dnia szlifowania umiejętności bez większych przerw i przede wszystkim – bez oszukiwania.

Nieważne, czy na co dzień nie umiesz znaleźć motywacji na powtórzenie nowego materiału, czy jakieś zagadnienie sprawia Ci więcej problemu niż zazwyczaj, a może chcesz poćwiczyć siłę charakteru – KILLER ☠ to idealne warsztaty, które zaspokoją każdą z tych potrzeb.

Nie liczy się dla nas Twój poziom zaawansowania, każdy znajdzie coś nad czym musi popracować. Istotne są chęci i wytrwałość, a my ze swojej strony zapewnimy serię ćwiczeń, zestaw/pada i  nauczyciela, który będzie doradzał i sprawdzał postępy.

Tydzień przed wydarzeniem uczestnicy dostaną nuty do ćwiczeń, króre będziemy przerabiać, a pod koniec warsztatów będzie możliwość rejestracji audio/wideo z przygotowanym podczas warsztatów groovem.

W tym celu każdy z uczestników otrzyma podkład audio (z klikiem) - nagrania odbędą się podczas ostatniej godziny warsztatów, na Tonowej estradzie. Każde z nagrań zostanie szczegółowo omówione przez prowadzących - uczestnicy otrzymają wskazówki > rady oraz swoje nagrania w formie plikow. 

Szczegóły wydarzenia:
tony.com.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia