Klasycznie na Festiwalu Wrocek – Internetowo

Organizatorzy zapraszają na pierwsze w 2020 roku spotkanie z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK” w formule internetowej.

Organizatorzy zapraszają na pierwsze w 2020 roku spotkanie z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK” w formule internetowej.

Niestety sytuacja epidemiologiczna nie pozwala na to byśmy spotkali się w naszej zwyczajowej formule, czyli twarzą w twarz. Ale od czego XXI wiek ze swoją techniką i możliwościami.

My – czyli wykonawcy, będziemy na scenie Hotelu Ibis, a Państwo – czyli nasza Ukochana Publiczność zasiądziecie przy monitorach swoich komputerów. Poza tym nic się nie zmieni. Będzie więc „klasycznie”, bo tego niektórym odbiorcom sztuki kabaretowej wyraźnie brakuje.

Wychodzimy więc naprzeciw temu zapotrzebowaniu. Zapraszamy do monitorów wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem. Oraz tych, którzy lubią dobrą, kabaretową piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku.

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”. Będzie to koncert, odbywający się w maju, a właśnie w maju mija kolejna (już 28-a) rocznica śmierci wspaniałego wrocławskiego satyryka Andrzeja Waligórskiego.

Jemu i Jego twórczości poświęcimy to spotkanie. Posłuchamy Jego wierszy, piosenek i fraszek. Wspomnimy anegdoty związane z Jego Osobą.

Gośćmi programu, oprócz Jerzego Skoczylasa, będą: 

  • Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która zmierzy się z piosenkami i tekstami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202. 
  • Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym. 
  • Leszek Niedzielski - aktor i autor, który do dziś, współtworzy programy Kabaretu ELITA i radiowego Studia 202. Z pewnością będzie wesoło i zabawnie.

Kontakt do koordynatora projektu: email: tel. +48 609 145 720.

Szczegóły wydarzenia:
festiwalwrocek.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia