Zdjęcie wydarzenia Klasycznie na Festiwalu Wrocek – wieczór XIV

Klasycznie na Festiwalu Wrocek – wieczór XIV

Organizatorzy Festiwalu Wrocek po raz kolejny mają przyjemność zaprosić na wydarzenie z cyklu Klasycznie na Festiwalu Wrocek.

Organizatorzy Festiwalu Wrocek po raz kolejny mają przyjemność zaprosić na wydarzenie z cyklu Klasycznie na Festiwalu Wrocek inicjowanego z myślą o tych, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem.

Czekają na publiczność która lubi dobrą, kabaretową piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku. Gospodarzem wieczoru będzie jak zawsze Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”.

Tym razem będzie to koncert wyjątkowy, poświęcony w całości jubileuszowi 50 – lecia działalności Kabaretu Autorów ELITA. Prócz Jerzego Skoczylasa wystąpią: - Leszek Niedzielski - aktor i autor, który do dziś, współtworzy programy Kabaretu ELITA i radiowego Studia 202, - Stanisław Szelc – również związany od lat z Wrocławska ELITĄ i Studiem 202.

Twórca wielu tekstów i postaci, oraz współpracujące z ELITĄ od ponad pięciu lat na stałe: - Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym, - Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego Capitol, która zmierzy się z piosenkami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202.

Na Klasycznie na Festiwalu Wrocek zapraszamy we wtorek, 23 kwietnia, na godz. 17:00, do Auli Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im Polonii Belgijskiej, mieszczącego się we Wrocławiu przy al. Brucknera 10.

Obowiązuje wcześniejsze zapisanie się na listę gości u koordynatora Zbigniewa Czekalskiego poprzez e-maila: lub telefonicznie: +48 609 145 720. Klasycznie na Festiwalu Wrocek to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek.

Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Szczegóły wydarzenia:
festiwalwrocek.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia