Zdjęcie wydarzenia Spektakl: Kolacja dla głupca

Spektakl: Kolacja dla głupca

Tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu.

Tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi.

Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

Kolacja dla głupca – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał. Bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu: odjazd z centrum Wrocławia (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 16:00 oraz 19:00.

Ze względów organizacyjnych autobus może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się. odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 19.45 oraz 22.45.

Szczegóły wydarzenia:
WWW.SCENAATM.PL

Galeria

Powiązane wydarzenia