Kolejkowo Tik Tokowo

Spotkanie z Tiktokerami, kręcenie profesjonalnych tiktoków, bezpieczeństwo w sieci i zwiedzanie makiety to początek atrakcji we wrocławskim Kolejkowie.

Najlepsi Tiktokerzy w najlepszej miejscówce Wrocławia. Już o 11:00 w Kolejkowie wystartuje pierwsze spotkanie z Tiktokerami.

Muzyka i zabawa w połączeniu z modelarstwem i bezpieczeństwem, to temat numer jeden tego dnia. Dnia, który utkwi w pamięci na długo. Dlaczego? Bo każdy będzie mógł nagrać własny filmik, od nas otrzyma specjalny selfie-stick, a od Tiktokerów sporo cennych porad, które ułatwią nagrania. Z nakręconych Tik Toków wybierzemy najlepszy i nagrodzimy kamerką sprtową.

Zapamiętacie też świetne wrażenia, które zapewnią Wam prowadzący @gocha_xx i @patrykboryniec. W tym dniu w Cudownym świecie w miniaturze spotkacie też @dabek_g; w.wlodarczykx; @mpawlakk_; @kaminnskaa; @klebanowicz; @sunsola; @pazdziorko; @saruuusia i @kamilawlodarczyk. Przekonacie się, że i wiedza może być przemycona w ciekawy sposób - na makietach zobaczycie prawdziwe życie, autentyczne budowle Dolnego Śląska - te obecne i historyczne. Porozmawiamy też o modelarstwie zza kulis oraz bezpieczeństwie w sieci. Dowiecie się jak dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci, unikać hejtu i chronić swojej prywatności.

Stąd już prosta droga do sławy na Tiktoku Nielimitowane zwiedzenie wystawy, poznanie sekretów modelarstwa, kręcenie filmików z poradami najlepszych Tiktokerów oraz profesjonalny stick na własność - to wszystko w cenie biletu specjalnego, który tylko w tym dniu jest tańszy od biletu normalnego.

Bilety możesz kupić on-line oraz w kasie.

Galeria

Powiązane wydarzenia