Zdjęcie wydarzenia Koncert: Patrick The Pan

Koncert: Patrick The Pan

Piotr Madej czyli Patrick The Pan to alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa. Jest nie tylko tekściarzem i zdolnym kompozytorem.

Rozkołyszemy Wrocław! Klimatyczny wieczór z widokiem na miasto… I muzyką Patrick The Pan! Choć w jednej ze swoich piosenek śpiewa: „Od techno wolę ciszę i jazz”, uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać.

Piotr Madej czyli Patrick The Pan to alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa. Jest nie tylko tekściarzem i zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcję.

Jego trzy wydane dotychczas z wytwórnią KAYAX albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy oraz publiczność. Do tej pory mogliśmy posłuchać Go na znanych festiwalach muzycznych, takich jak Open’er, Off Festiwal czy Męskie Granie.

Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansuje na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina.

Łączy bystre, słodko-gorzkie teksty oraz przebojowość z melancholią. Dołączył także do zespołu muzyków towarzyszących Dawidowi Podsiadło, współpracował również m.in. z Pauliną Przybysz, Ralphem Kamińskim, Kaśką Sochacką czy Misią Furtak. 25 czerwca 2021 ukazała się czwarta płyta Patricka - “Miło Wszystko”.

Galeria

Powiązane wydarzenia