Kuźnia projektów VI. Działaj! Organizuj! Animuj!

Masz pomysł na własną inicjatywę kulturalną, ale brakuje Ci środków finansowych , zaplecza, infrastruktury i wsparcia merytoryczno-organizacyjnego?

Jeżeli masz pomysł na własną inicjatywę kulturalną, ale brakuje Ci środków finansowych , zaplecza, infrastruktury i wsparcia merytoryczno-organizacyjnego – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.
 
„Wyszarp” od nas trochę pieniędzy, podzielimy się nimi, jeżeli Twój pomysł nas zaciekawi. Skorzystaj z grantu w wysokości do 4000 zł i zrealizuj swój pomysł od 15 sierpnia do 31 grudnia 2021 r.
 
Opis inicjatywy należy zgłosić w postaci formularza dostępnego na stronie internetowej.
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 10 maja.
 
Kuźnia Projektów to konkurs na najciekawsze inicjatywy realizowane dla mieszkańców osiedla Karłowice – Różanka! Szukamy ludzi, którzy mają pomysły na nowatorskie działania społeczno  kulturalne, np.: działanie sąsiedzkie, akcję w przestrzeni miejskiej, grę miejską, działania interdyscyplinarne.
W tym roku priorytetowo będą traktowane wszystkie inicjatywy proekologiczne zgodne z filozofią zielonej instytucji kultury.
 
Do udziału w projekcie organizatorzy zapraszają początkujących animatorów kultury, artystów i wszystkich miłośników osiedla Karłowice – Różanka, którzy łączą rozwijanie swoich pasji z działaniami na rzecz lokalnych społeczności.

Szczegóły wydarzenia:
ckagora.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia