Zdjęcie wydarzenia La Noche de Espana

La Noche de Espana

Cykl eventów La noche de Espana, które będą się odbywać w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca w okresie czerwiec-wrzesień 2021r.

Lato zbliża się wielkimi krokami. Aby jeszcze lepiej wczuć się w wakacyjny klimat, zapraszamy na cykl eventów La noche de Espana, które będą się odbywać w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca w okresie czerwiec-wrzesień 2021r.

Wspaniały klimat Hiszpanii będzie można poczuć na naszym urokliwym Patio i Oranżerii. Przy akompaniamencie hiszpańskiej muzyki, pysznych hiszpańskich przekąskach i winie, będzie można zrelaksować się i poznać wiele ciekawych elementów funkcjonowania tej jakże ciekawej kultury. Podczas każdego spotkania będziemy zgłębiać różne aspekty życia Hiszpanów, które przybliżą nasi goście specjalni w ramach atrakcji wieczoru. Miejsce wydarzenia: AC by Marriott Wrocław Oranżeria & Patio

W PROGRAMIE:

 • hiszpańska kuchnia w formie finger food oraz live cooking,
 • hiszpańskie wino w formie open bar, atrakcja wieczoru (m.in. spotkanie z Konsulem Honorowym Hiszpanii, hiszpańskim tańcem, hiszpańską muzyką, hiszpańskim winem i wiele innych)

TERMINY WYDARZEŃ:

 • 10 i 24 czerwca
 • 8 i 22 lipca
 • 12 i 26 sierpnia,
 • 9 i 23 wrzesień

Rozpoczęcie godzina 19:00 zakończenie godzina 22:00

Cena 95 pln/osoba

Warunki rezerwacji: 

 1. Organizatorem wydarzenia jest hotel AC by Marriott Wrocław, zlokalizowany przy Placu Wolności 10 we Wrocławiu.
 2. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub mailowo na poniższe dane kontaktowe: +48 71 66 14 100 / . lub osobiście w recepcji hotelu. Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
 3. Opcje płatności: karta, gotówka w hotelu, lub zdalna płatność kartą. W przypadku chęci otrzymania faktury na firmę, prosimy o zgłoszenie tego faktu w momencie dokonywania rezerwacji.
 4. Wejście jest biletowane, przed wejściem na event konieczne jest okazanie biletu.
 5. Podczas wejścia na event hotel może wymagać podania danych kontaktowych (imię, nazwisko, telefon) dla potrzeb Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w przypadku pojawienia ryzyka zakażenia. Powyższe dane nie są udostępniane ani wykorzystywane w żadnych innych celach. 
 6. Biorąc udział w evencie, uczestnicy zobowiązują się do przestrzegania wszystkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa związanego z zapobieganiem COVID19 oraz komunikatów w hotelu. Nie zwlekaj i kup już dziś bilet w niesamowitą podróż. Więcej informacji pod numerem tel. + 48 71 66 14 100/ oraz adresem e- mailowym

Szczegóły wydarzenia:
acmarriottwroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia