Zdjęcie wydarzenia Labirynt centrum Wrocławia – Wrocław Krok po Kroku z Walkative!

Labirynt centrum Wrocławia – Wrocław Krok po Kroku z Walkative!

Wycieczka ta skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat Starego Miasta w większym stopniu niż na regularnych wycieczkach.

Wycieczka ta skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat Starego Miasta w większym stopniu niż na regularnych wycieczkach.

Przejdziemy przez ulice i miejsca, na które zazwyczaj przewodnicy nie mają czasu się wybrać (nie są one po drodze) realizując program podstawowej wycieczki. Dzięki tej wycieczce dowiecie się więcej o mniej uczęszczanych częściach Starego Miasta i poznacie kilka historii rzadziej opowiadanych przez przewodników.

Przewodnikiem będzie Maciej Maliński.

Spotykamy się przy pomniku Aleksandra Fredry na Rynku Głównym.  Wycieczki możecie zarezerwować tutaj.

 +48 513 875 814.

 Ostatni punkt: Plac Nowy Targ  Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa. Ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie! Wycieczki działają w naszej stałej formule “free tours” - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina.

Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji. Natomiast prosimy o nie jedzenie popcornu na wycieczce.

Szczegóły wydarzenia:
freewalkingtour.com

Galeria

Powiązane wydarzenia