Legendy i Tajemnice Słynnych Wysp Wrocławia – spacer rodzinny

Ostrów Tumski to nie tylko najstarsza część Wrocławia, to także miejsce pełne zaczarowanych w kamieniu postaci i legend.

Ostrów Tumski to nie tylko najstarsza część Wrocławia, to także miejsce pełne zaczarowanych w kamieniu postaci i legend.

Organizatorzy zapraszają na rodzinny spacer najmłodszych odkrywców Wrocławia i ich opiekunów! Podczas wycieczki odwiedzicie siedzibę dawnego grodu książęcego. Zobaczycie pozostałości zamku oraz dowiecie się jak jeden z książąt gołębiom pomagał.

A może chcecie przekonać się gdzie się schował kościół pod kościołem? Pełen pasji przewodnik pokaże Państwu gdzie skamieniały kluski, a nawet i sama głowa. O tym dlaczego patronem Katedry został św. Wincenty wyjaśni jeden z cudów, który wydarzył się na Ostrowie Tumskim. A o tym, że cudów na wyspach wydarzyło się więcej przekonacie się Państwo spacerując po słynnych wyspach Wrocławia! Wspólnie odkryjemy tajemnice Katedry i krasnale zamieszkałe na Ostrowie i wyspie Piasek.

Każdy z krasnali opowie o swoim ulubionym miejscu i pracy, którą wykonuje. Cieszymy się ze wspólnego, rodzinnego odkrywania słynnych wysp Wrocławia.

Terminy: niedziela godz. 14.30: 11/10/20, 18/10/20. Cena za dziecko 2-16lat: 20 zł; bilet rodzinny 2 dorosłych + 2 dzieci: 90 zł.

Uczestnictwo dzieci w wycieczce tylko pod opieką dorosłego opiekuna. Minimalna licbauczestników wycieczki: 2 osoby. Wycieczka z limitowaną liczbą uczestników do 12 osób.

Zapisy na adres: rs lub telefonicznie +48 732 741 907.

Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa:

Na terenie wydarzenia zaleca się korzystanie ze środków do dezynfekcji, zachowanie dystansu min. 1,5 metra oraz zakrywanie ust i nosa.

Szczegóły wydarzenia:
meetmycity.tours

Galeria

Powiązane wydarzenia