Zdjęcie wydarzenia Ludobójstwo – premiera

Ludobójstwo – premiera

10 i 11 grudnia 2021 o godzinie 17.30 zapraszamy do Sali Teatru Laboratorium, na premierę zdarzenia teatralnego pt. „Ludobójstwo”.

10 i 11 grudnia 2021 o godzinie 17.30 zapraszamy do Sali Teatru Laboratorium, na premierę zdarzenia teatralnego pt. „Ludobójstwo”, zrealizowanego na podstawie dramatu Jacka Żebrowskiego i w reżyserii czervo01. Dramat Ludobójstwo Jacka Żebrowskiego to rzecz o Pier Paolo Pasolinim oparta na tekstach włoskiego intelektualisty, pisarza i reżysera. Realizatorzy skupiają się na politycznym kontekście ostatnich lat życia Pasoliniego, w który wplecione są jego relacje towarzyskie.

Na ich tle Pasolini jawi się jako odważny krytyk społeczeństwa i nonkonformista, a to właśnie stało się zaczynem jego legendy. „Dopiero co umarłem. Moje ciało przedziwnie ubrane kołysze się na sznurze. Przed chwilą zabrzmiały też ostatnie słowa: Nareszcie ktoś zrobił dobry użytek ze śmierci” Pier Paolo Pasolini

Bilety w cenie 20 zł do nabycia na: ekobilet.pl oraz na godzinę przed spektaklem, Rynek Ratusz 27, Wrocław (Przejście Żelaźnicze).

Szczegóły wydarzenia:
okis.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia