Wydarzenie przeniesione. Milord de Paris – komedia muzyczna

Muzyczna komedia teatralna z rewią paryską i piosenką francuską

Wydarzenie przeniesione. 

Do hotelu przyjeżdża z Francji tajemniczy mężczyzna, który melduje się w pokoju 404. Każe recepcjonistce kierować do siebie wszystkie kobiety z zasobnym portfelem.

Okazuje się, że ów Milord oferuje usługi towarzyskie... Wkrótce spotyka swojego przyjaciela Tadeusza z czasów młodości. Panowie postanawiają się odprężyć jak za dawnych czasów - wśród „snobistycznej śmietanki” w miejscowym ośrodku kultury. Wybierają się na show rewiowe, w którym prócz pięknych tancerek wykonujących płomiennego kankana, ma wystąpić wielka gwiazda francuskiej piosenki – Roksana.

Na spektaklu pojawiają się także klientki słynnego żigolaka, a wśród nich przygłucha Eustacha i jej przyjaciółka Dżesika – żona Tadeusza, która rzekomo wyjechała na SPA w Pireneje… Poprzez spiski kobiet ( i nie tylko) zainteresowanych osobą Milorda, dochodzi do licznych mezaliansów i niedomówień. Prawda o jego życiu zaczyna wychodzić na jaw, a afera goni aferę... Jak się rozwiążą seksualne skandale? Czy Brajan z Paryża wreszcie się ustatkuje i ktoś porwie jego serce?

Odpowiedzi na te pytania poznacie wybierając się na przebój Sceny Kamienica z bardzo dużą dozą humoru, tanecznym show i piosenką francuską! Ponad dwie godziny świetnej zabawy z naszymi śpiewającymi i tańczącymi aktorami.

 

Szczegóły wydarzenia:
scenakamienica.pl

  • director DAMIAN DOMALEWSKI
  • actors BRAJAN - Damian Domalewski TADEUSZ - Tomasz Maleszewski EUSTACHA - Magda Kuśnierz / Magdalena Zamoroka DŻESIKA - Karolina Szymańska / Alicja Konarska ROKSANA - Magdalena Buczkowska / Jolanta Zakrzewska RECEPCJONISTKA – Alicja Konarska / Patrycja Kurkiewicz / Karolina Szymczak KELNERKA - Aleksandra Sakowska oraz Tancerki REWIA NICE Ewy Chrobak

Galeria

Powiązane wydarzenia