Zdjęcie wydarzenia Mój ogon i ja (3+)

Mój ogon i ja (3+)

Adresowany do rodzin z dziećmi w wieku 3-6 lat w humorystyczny i adekwatny dla młodych widzów sposób opowiada o ewolucji, której pozostałości jest kość ogonowa.

Spektakl adresowany do rodzin z dziećmi w wieku 3-6 lat w humorystyczny i adekwatny dla młodych widzów sposób opowiada o ewolucji, której jedną z pozostałości jest ludzka kość ogonowa. Podczas wydarzenia twórczynie zaproszą rodziny do wspólnej zabawy ruchowej wraz z performerami i uwolnienia twórczej energii, która często uśpiona ukrywa się w naszych ogonach. Czas trwania 50 MINUT Przedstawienie dedykowane dla widzów 3+

TWÓRCY: koncepcja: HANNA BYLKA-KANECKA choreografia: KOLEKTYW HOLOBIONT WE WSPÓŁPRACY Z HEIKE KUHLMANN, ADALISĄ MENGHINI I KA RUSTLER kreacja i wykonanie: ALEKSANDRA BOŻEK-MUSZYŃSKA, HANNA BYLKA-KANECKA, DANA CHMIELEWSKA / WOJCIECH FURMAN współpraca scenograficzna: MR.TAIL muzyka: JÓZEF BUCHNAJZER produkcja: FUNDACJA PERFORMAT koprodukcja: TEATR POLSKI W POZNANIU, TEATR OCHOTY W WARSZAWIE dystrybucja: PERFORMAT PRODUCTION – KAROLINA WYCISK.

Szczegóły wydarzenia:
pantomima.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia