Zdjęcie wydarzenia Mosty i wyspy Wrocławia – spacer z przewodnikiem

Mosty i wyspy Wrocławia – spacer z przewodnikiem

Niektórzy nazywają Wrocław „Wenecją Północy” gdyż przepływająca przezeń Odra tworzy tu ponad 21 malowniczych wysp.

Niektórzy nazywają Wrocław „Wenecją Północy” gdyż przepływająca przezeń Odra tworzy tu ponad 21 malowniczych wysp, a mieszkańcy przez wieki zbudowali na rzece ponad 100 mostów.

Organizatorzy zapraszają na wieczorny spacer wzdłuż Odry i jej przepięknie iluminowanych brzegów. Przejdziemy przez najbardziej malownicze zakątki miasta, będziemy także świadkami niezwykłego wydarzenia – rytuału zapalania starych ulicznych lamp, który nie zmienił się od setek lat. Zanurz się z nami w bajkową atmosferę wieczornego Wrocławia i posłuchaj historii o tym jak natura przez wieki kształtowała miasto i jego losy.

Dowiedz się o największej powodzi w jego historii, która miała miejsce zaledwie dwie dekady temu. Podziwiaj z nami odwagę wrocławian, którzy stanęli w obronie miasta i dzięki temu nauczyli się je kochać, wielu po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej. 

Wycieczki możecie zarezerwować tutaj:  +48 513 875 814.  

Start przy pomniku Aleksandra Fredry na Rynku Głównym. Rezerwacja jest obowiązkowa.

Ustalono limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie! Wycieczki działają w naszej stałej formule „free tours” – to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę.

Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina.

Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji. 

Szczegóły wydarzenia:
freewalkingtour.com

Galeria

Powiązane wydarzenia