Mroczny Wrocław – Lubieżne miasto

Wydawało by się, że to świat, w którym rządzą jasno określone reguły, to świat prawości, kultury i porządku. Czy jednak na pewno?

Hello Poland zaprasza na kolejny trzeci już spacer z cyklu Mroczny Wrocław. Zostawimy za plecami świat mrocznych zaułków i niebezpiecznych ulic, sutereny zamieszkałe przez wrocławską biedotę. Przenieśmy się na przeciwny biegun ludzkiej egzystencji. Do wytwornych dzielnic pełnych przepychu i bogactwa. Do świata socjety, gdzie króluje wysoka pozycja społeczna, tytuły i wykształcenie. Wydawało by się, że to świat, w którym rządzą jasno określone reguły, to świat prawości, kultury i porządku. Czy jednak na pewno?

Za parawanem manier, ogłady, konwenansów i uporządkowanego życia u wielu z nas kryje się drugie mroczne oblicze. Pełne pragnień, które czasami chcielibyśmy schować gdzieś głęboko, a one i tak wypływają na wierzch i biorą górę nad przyzwoitością. I o tych nieprzyzwoitych pragnieniach oraz ich skutkach będzie ten spacer.

Spotykanie przy Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych, ul. Tytusa Chałubińskiego 2-2a, 50-368 Wrocław. Podczas wycieczki konieczny będzie przejazd tramwajem (bilet we własnym zakresie). Koniec na Biskupinie, na rogu ul. Karola Olszewskiego i ul. J. Brandta.

Terminy:

  • 28 kwietnia o 19.00
  • 18 maja o 20.00

Zapisy:
Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową hello-poland.pl

Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena: 35 zł/os.

Czas trwania 1,5 godz.


Wycieczka wyłącznie dla osób dorosłych – zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci.

Wycieczkę poprowadzi Michał Karczmarek - licencjonowany przewodnik miejski.

Informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Szczegóły wydarzenia:
hello-poland.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia