Zdjęcie wydarzenia Spektakl: Niespodziewany powrót

Spektakl: Niespodziewany powrót

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię – to właśnie Niespodziewany powrót.

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię – to właśnie Niespodziewany powrót. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – na scenie Olbrychski i Karolak – to doskonała rozrywka dla wymagającej widowni.

W Niespodziewanym powrocie Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą! Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia! Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru!

Reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz Scenografia: Anna Seitz-Wichłacz Muzyka: Antoni Komasa-Łazarkiewicz

Bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu: odjazd z centrum Wrocławia (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 16.00 oraz 19.00.

Ze względów organizacyjnych autobus może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się. odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 19.15 oraz 22.15.

Szczegóły wydarzenia:
WWW.SCENAATM.PL

Galeria

Powiązane wydarzenia