O miłości – recital Klaudii Lewandowskiej

„O miłości – próba uchwycenia tematu" to recital muzyczno-teatralny, pełen wibrafonowych dźwięków i wartościowej treści.

„O miłości – próba uchwycenia tematu" to recital muzyczno-teatralny, pełen wibrafonowych dźwięków i wartościowej treści. Tego wieczoru usłyszymy kompozycje do tekstów wybitnych poetów, m.in. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Karola Wojtyły, Adama Mickiewicza, wykonywane przez wrocławską aktorkę i muzyka – Klaudię Lewandowską. 

Utwory przeplatane rozważaniami na podstawie m.in. listu Alberta Einsteina, ubrane są w teatralną całość. Nie zabraknie dużej dawki rozrywki, refleksji oraz relaksu przy kojących dźwiękach wibrafonu i głosu wykonawczyni. Klaudia Klara Lewandowska jest wrocławską aktorką i muzykiem. Realizuje zadania aktorskie, muzyczne na scenie, przed kamerą, przed mikrofonem. Komponuje utwory autorskie oraz muzykę do tekstów wybitnych poetów. W swojej działalności łączy zdobyte umiejętności i doświadczenie. Ukończyła PWST we Wrocławiu oraz PSM II st. w Szczecinie.

Koncert odbędzie się w Klubie pod Kolumnami, pl św. Macieja 21 we Wrocławiu, 19 października, w sobotę, o godz. 18:00.

Wstęp wolny

Szczegóły wydarzenia:
kolumny.art.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia