Olympus Roadshow Break Free – seria spotkań z ekspertami w dziedzinie fotografii

Mieszkańcy Wrocławia i okolic w ramach Olympus Roadshow Break Free będą mogli skorzystać z darmowych porad ekspertów z dziedziny fotografii.

W dniach 29 listopada oraz 10 grudnia wszyscy mieszkańcy Wrocławia i okolic w ramach Olympus Roadshow Break Free będą mogli skorzystać z darmowych porad ekspertów z dziedziny fotografii oraz przetestować aparaty, obiektywy i inne akcesoria fotograficzne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wrocław - to jedno z dwudziestu polskich miast, w którym miłośnicy fotografii oraz osoby rozpoczynające przygodę z aparatem będą mogły spotkać się ze specjalistami, aby wysłuchać ich cennych porad. W dniach 29 listopada oraz 10 grudnia, w ramach Olympus Roadshow Break Free, specjaliści marki Olympus będą do dyspozycji wszystkich miłośników fotografii i nie tylko.

Spotkanie z Jackiem Łabajem odbędzie się 29 listopada w godz. 12:00-20:00, a 10 grudnia do dyspozycji wszystkich miłośników fotografii w godz. 12:00-20:00 będzie Sławomir Berski.

W trakcie spotkań ze specjalistami wszyscy chętni będą mieli również okazję do przetestowania aparatów z serii OM-D, w tym najnowszego modelu E-M5 Mark III oraz pozostałych akcesoriów marki Olympus.

Spotkania z ekspertami odbędą się 29 listopada w salonie CEWE Fotojoker (Magnolia Park) oraz 10 grudnia w salonie CEWE Fotojoker (Galeria Dominikańska). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegóły wydarzenia:
media.wec24.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia