OpatoVice Beach Bar

Na OpatoVice Beach Bar jest bar z koktajlami owocowymi, domową lemoniadą i paletą przemysłowych piw. Do tego drobne przekąski, a sporadycznie także ciasta.

Na OpatoVice Beach Bar jest bar z koktajlami owocowymi, domową lemoniadą i paletą przemysłowych piw. Do tego drobne przekąski, a sporadycznie także ciasta i inne słodkie przyjemności.

Dla tych na rowerach OpatoVice Beach Bar to doskonałe miejsce na pit-stop podczas pętli wokół Wielkiej Wyspy. Samochodem należy dojechać do parkingu przy ul. Braci Gierymskich, skąd są dwa kroki do beachbaru. Przejście z pętli tramwajowej linii 1, 2, 4, 10 nie zajmuje więcej niż kwadrans.

Na OpatoVice Beach Bar są miejsca ocienione wielkimi parasolami, ale także stanowiska dla miłośników słonecznych kąpieli.  Za plac zabaw dla dzieci robi piaszczysta część beachbaru, mini-zjeżdżalnia i huśtawka.

OpatoVice Beach Bar to dobre miejsce na chwilę relaksu podczas weekendowego spaceru nad Odrą, albo popołudniowo-wieczorne spotkanie z przyjaciółmi w pięknych okolicznościach przyrody.

Wstęp wolny.

 

 

 

Galeria

Powiązane wydarzenia