Zdjęcie wydarzenia Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Obrazy do opowiadania”

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Obrazy do opowiadania”

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Obrazy do opowiadania” w Muzeum Etnograficznym

10 grudnia o godzinie 15:00 odbędzie się oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Obrazy do opowiadania”, które poprowadzi kuratorka i edukatorka Olga Budzan.

Spotkanie zaplanowano w Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu przy ulicy Traugutta 111/113 (dojazd tramwajami 3 lub 5 na przystanek „Plac Zgody Muzeum Etnograficzne”). Każdy obraz do opowiadania jest podstawą do snucia opowieści, trzeba tylko dać ponieść się wyobraźni! Można się o tym przekonać, zwiedzając razem z kuratorką Olgą Budzan nową wystawę czasową w Muzeum Etnograficznym.

Są na niej prezentowane prace profesjonalne i amatorskie powstałe od XVI do XXI wieku. Wielkie historie zderzają się z tymi osobistymi. Współczesny komiks pojawia się tuż obok szesnastowiecznej nastawy ołtarzowej. Zaskakuje zestawienie obrazów dewocyjnych z tablicami przyrodniczymi.

Żeby się zapisać, można zadzwonić pod numer telefonu 71 344 33 13 lub napisać email na adres . Bilet wstępu do muzeum w specjalnej cenie 3 zł, udział w zajęciach jest bezpłatny. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Szczegóły wydarzenia:
mnwr.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia