Zdjęcie wydarzenia Pałacowe ozdoby

Pałacowe ozdoby

Zachwycają Cię wrocławskie kamienicami z pięknymi sztukateriami? Marzysz o zamieszkaniu w przedwojennej kamienicy z klimatem?

Zachwycają Cię wrocławskie kamienicami z pięknymi sztukateriami? Marzysz o zamieszkaniu w przedwojennej kamienicy z klimatem? Interesujesz się architekturą? A może w zaciszu domowym tworzysz swoje własne rękodzieła – arcydzieła?

Warsztaty, które proponujemy, powinny trafić w Twoje gusta. Co będziemy robić? Proponujemy Ci wykonanie gipsowych ozdób do Twojego wnętrza. Gips jest materiałem naturalnym, nietoksycznym, biodegradowalnym, a ozdoby z niego wykonane, są bardzo trwałe i estetyczne. Tu, w Pracowni Sztukatorskiej, co-nieco wiemy o gipsie i sztukateriach. Rozeta to zwykle okrągły lub owalny element dekoracyjny montowany na suficie pod żyrandolem. W ostatnim czasie rozetki „zeszły" z sufitów na ściany, tworząc niezwykle efektowne, oryginale dekoracje, dobrze komponujące się również z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Na zajęcia przygotujemy kilka wzorów niewielkich rozet (o średnicy 20-30 cm). Na doby początek Twojej pałacowej kolekcji wybierzesz 3 elementy. A może wcielisz się w sztukatora i spróbujesz zrobić odlewy? Swoją kolekcję będziesz mógł pomalować/zawoskować/pozłocić wedle upodobania. Podpowiemy jak pomalować i jak zamontować, aby Twoje pierwsze sztukaterie długo cieszyły oko i wywoływały efekt „ŁAŁ" u odwiedzających Cię znajomych i przyjaciół.

Terminy: Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 10.30 i trwają 3 godziny. Rezerwacja miejsc: mailowo: lub telefonicznie: +48 601 307 264. Prosimy o dokonywanie zapisów do piątku do godz. 16.00 - ułatwi nam to przygotowanie zajęć.

Cena: 100 zł za osobę/miejsce. Płatność gotówką na miejscu lub przelewem. Nie posiadamy terminala płatniczego. Na miejscu kawa, herbata, a czasem nawet nasze domowe wypieki. 

Szczegóły wydarzenia:
sztukator.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia