Patryk Zakrocki dla Firleja online

Patryk Zakrocki Urodzony w Warszawie, improwizator i kompozytor. Uczył się kompozycji u prof. B. Schaeffera i prof. Ripplemarka.

Patryk Zakrocki Urodzony w Warszawie, improwizator i kompozytor. Uczył się kompozycji u prof. B. Schaeffera i prof. Ripplemarka. Gra na altówce, oscylatorze i na gitarze. Zajmuje się spontaniczną kompozycją akustyczną i elektroniczną jako autor muzyki teatralnej i filmowej, instrumentalista i dyrygent. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych brał aktywny udział w tworzeniu warszawskiej sceny muzyki improwizowanej, prowadził między innymi cykl koncertów Galimadjaz w Jazzgocie.

Współtworzy duet SzaZa, Spontaneus Chamber Music, Polski Piach i Nebular Noise, oraz inne wyjątkowe projekty własnego pomysłu: Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego, Zakład Produkcji Dźwięku i Kino Dźwięku. Występował na festiwalach w Japoni, Chinach, USA, Urugwaju, Turcji, Islandii oraz w większości krajów Europy. Współpracuje z Lado Abc, Böłt i Fundacją Słuchaj.

Link do transmisji. 

Uruchomiono sprzedaż wirtualnych biletów na akcję „Firlej online” w cenie 10 zł. Aby wspomóc akcję, należy wejść na stronę i dokonać płatności pod linkiem.

Galeria

Powiązane wydarzenia