Zdjęcie wydarzenia Piątkowy reset u Sztukatora – warsztaty dla dorosłych

Piątkowy reset u Sztukatora – warsztaty dla dorosłych

Czasami tydzień bywa zdecydowanie za długi i kiedy wreszcie nadejdzie piątek, masz ochotę rzucić to wszystko i wyjechać na koniec świata?

Czasami tydzień bywa zdecydowanie za długi i kiedy wreszcie nadejdzie piątek, masz ochotę rzucić to wszystko i wyjechać na koniec świata? To świetnie się składa, bo klimaty naszej Pracowni przeniosą Cię w czasie nawet do epoki Ludwika któregośtam.

A nastrój dodatkowo podkręcimy zapalając świece, włączając muzykę i zaparzając aromatyczną herbatkę. W niewielkim, kameralnym gronie zrobisz sobie odlewy wybranych modeli, potem pomalujesz, ozdobisz, posypiesz brokatem, albo w wersji minimalistycznej potraktujesz woskiem. A może zrobisz swoje własne arcydzieło - kwietny relief, który potem będziesz pokazywać znajomym z dumą, akcentując słowo „relief:.. 

Zrobisz, jak zechcesz, ten reset jest całkowicie Twój.

Poczujesz, że całotygodniowe napięcia, stresy, sprawy nierozwiązywalne, przestają mieć znaczenie, a uwolniona kreatywność prowadzi Cię w obszary dotąd nieodkryte lub zapomniane w codziennej gonitwie. "To ja tak potrafię?" Uczestnicy naszych warsztatów często są zaskoczeni własnymi zdolnościami i umiejętnościami, a z jeszcze większym zaskoczeniem odkrywają fakt, że taki sposób spędzania czasu to lifting dla umysłu, reset dla zmysłów. Spróbujesz i Ty? 

Termin: wakacyjne piątki o godz. 18.00 Czas trwania: 2,5-3 godz. Cena: 50 zł/osoba Płatność gotówką lub przelewem Zapisy mailowe: lub telefoniczne: +48 601 307 264.

Szczegóły wydarzenia:
sztukator.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia