Zdjęcie wydarzenia Pocztówka z kolekcji – działanie dla Seniorów

Pocztówka z kolekcji – działanie dla Seniorów

Muzeum Współczesne Wrocław serdecznie zaprasza seniorów i seniorki do udziału w akcji Pocztówka z kolekcji.

Muzeum Współczesne Wrocław serdecznie zaprasza seniorów i seniorki do udziału w akcji Pocztówka z kolekcji!

  • zapisy: do 5 lipca 2021: chęć udziału należy zgłosić drogą mailową lub telefoniczną podając numer telefonu i adres do korespondencji. Z tych informacji będziemy korzystać tylko na potrzeby działania w ramach akcji Pocztówka z kolekcji. Kontakt: lub 71 356 42 53
  • liczba miejsc ograniczona
  • czas akcji: lipiec–listopad

Z sentymentem wspominasz przyjemność z jaką wiąże się pisanie listów i oczekiwanie na zwrotną wiadomość? Masz trochę wolnego czasu? Chciałabyś/chciałbyś lepiej poznać kolekcję Muzeum Współczesnego Wrocław, a może bliżej poznać pracowników i pracowniczki tej instytucji?

Weź udział w akcji Pocztówka z kolekcji.

Zgłoś chęć udziału i czekaj na przesyłkę od Muzeum. W środku znajdziesz list, pocztówkę z wizerunkiem dzieła sztuki, dwa znaczki, kopertę i czystą kartkę. Odpisz i nawiąż z nami kontakt. Możesz również wysłać list lub pocztówkę do kolejnych osób, angażując je w naszą zabawę.

O czym będziemy rozmawiać? O sztuce, życiu, muzeach, artystach/artystkach oraz wszystkich sprawach, które poruszają nasze serca. Punktem wyjścia do rozmów będą wizerunki dzieł z przesłanych pocztówek.

Szczegóły wydarzenia:
muzeumwspolczesne.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia