Zdjęcie wydarzenia Podręcznik w ramach projektu CASTLE

Podręcznik w ramach projektu CASTLE

Praktyczny podręcznik dostarcza informacji biznesowych i sieciowych dla audiodeskryptorów i tworzących napisy.

Do pobrania podręcznik w polskiej wersji językowej powstały w trakcie warsztatów w ramach projektu „Nowe możliwości zatrudnienia oraz tworzenia biznesu w sektorze audiodeskrypcji i tworzenia napisów (CASTLE)".

Praktyczny podręcznik dostarcza informacji biznesowych i sieciowych dla audiodeskryptorów i tworzących napisy. Dla osób, które już posiadają umiejętności artystyczne do prowadzenia audiodeskrypcji / tworzenia napisów, skupia się na innej konkretnej potrzebie: jak stworzyć nowy biznes, wprowadzić go na rynek, określić, kto będzie zainteresowany płaceniem za takie usługi i jak dotrzeć do potencjalnych klientów.

Pozwoli to zarówno nowym, jak i bardziej doświadczonym audiodeskryptorom / tworzącym napisy rozwinąć działalność, która będzie stabilna w dłuższym czasie. Pozwoli to zarówno nowym, jak i bardziej doświadczonym audiodeskryptorom / tworzącym napisy rozwinąć działalność, która będzie stabilna w dłuższym czasie.

Poradnik praktyczny podzielony jest na cztery sekcje:

  • Myślenie strategiczne - Dowiedz się więcej o polityce i kontekście dostępności na poziomie krajowym. Czy masz odpowiedni pomysł na biznes dla swojego lokalnego i krajowego rynku? Czy twój nowy biznes będzie zrównoważony i opłacalny?
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem - poznaj elementy biznesowe, które musisz wziąć pod uwagę przy zakładaniu nowego biznesu: jak zarządzać finansami, ludźmi, zasobami i ryzykiem.
  • Rozwój planu biznesowego - zamień swój nowy pomysł w konkretny biznesplan. Jak znaleźć zlecenia i zbudować relacje z organizacjami kulturalnymi.
  • Europejskie modele biznesowe - Zobacz typowe modele biznesowe do audiodeskrypcji / napisów w sześciu krajach europejskich.

Szczegóły wydarzenia:
dl.orangedox.com

Galeria

Powiązane wydarzenia