Podstawy finansowania – programy grantowe i faunddrasing

Masz ogrom zapału, kreatywności i innowacyjnych pomysłów, które pragniesz przekuć w działanie?

Masz ogrom zapału, kreatywności i innowacyjnych pomysłów, które pragniesz przekuć w działanie? A może już prowadzisz własną działalność lub udzielasz się w NGO w obszarach kultury?

Fundacja Open Mind zaprasza na kolejne bezpłatne warsztaty w ramach Pracowni Lidera Kultury, podczas których zdobędziesz skuteczne narzędzia do realizacji swoich pomysłów w sektorze kreatywnym! Podczas warsztatów poznasz specyfikę pozyskiwania funduszy na projekty kulturalne. Dowiesz się, gdzie poszukiwać informacji na temat konkursów grantowych. Nauczysz się dopasowywać odpowiedni rodzaj wsparcia do konkretnego projektu.

Poznasz zasady poprawnego wypełniania wniosków i opracowywania budżetu. Skoncentrujemy się również na działaniach foundraisingowych, czyli pozyskiwaniu funduszy prywatnych na rzecz organizacji non-profit. Warsztaty będą podzielone na dwa bloki tematyczne: Cz. 1 - Podstawy finansowania - programy grantowe I

Prowadzący:

  • Paweł Kamiński Cz. 2 - Podstawy finansowania - foundraising 
  •  Zuzanna Bator

Warsztaty są skierowane do:

  • animatorów kultury - osób pracujących w 3. sektorze 
  • artystów, rzemieślników, projektantów 
  • osób projektujących swój biznes w obszarze kultury 
  • liderów społecznych 
  • i wszystkich osób pragnących rozwijać się w branżach kreatywnych.

Z warsztatów wyniesiesz wiedzę, doświadczenie i użyteczne narzędzia, które pomogą Ci wcielać w życie twórcze inicjatywy w sposób świadomy, kompetentny i przede wszystkim skuteczny! Zajęcia będą przeprowadzone w formule online na platformie ZOOM.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warsztaty są częścią programu Pracowni Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Link do zapisów.

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia