Zdjęcie wydarzenia Poranek Familijny – „Mały Książę” spektakl akrobatyczny

Poranek Familijny – „Mały Książę” spektakl akrobatyczny

Wrocławski Klub Formaty oraz Centrum Akrobatyczne Vertykalna zapraszają na spektakl akrobatyczny "Mały Książę" już 27 maja o godz. 10:00 i 12:00!

Spektakl akrobatyczny dla dzieci - „Mały Książę" "Dawno dawno temu żył sobie Mały Książę, mieszkający na Planecie B612, która była niewiele większa od niego samego! Uwielbiał zachody Słońca i swoją jedną jedyną na świecie Różę…

Wrocławski Klub Formaty oraz Centrum Akrobatyczne Vertykalna zapraszają do odkrycia na nowo opowieści wszechczasów w nowej akrobatycznej odsłonie pełnej wspaniałych artystów, zachwycających choreografii oraz niezapomnianych przeżyć!

Mały Książę to opowieść o dorastaniu i odkrywaniu w sobie wewnętrznego dziecka, o którym dorosłym zbyt często zdarza się zapominać Bo przecież wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, a dorastanie to nie problem tylko zapominanie, że kiedyś było się dzieckiem." W dniu wydarzenia odbędą się dwa seanse spektaklu akrobatycznego: o godz. 10:00 o godz. 12:00.

Bilet zakupiony na konkretną godzinę upoważnia do uczestnictwa tylko w seansie o przypisanej godzinie. Spektakl dla dzieci od 3 lat. Bilety dostępne na Goingapp.pl lub w kasie WKF (płatność wyłącznie gotówką).

Szczegóły wydarzenia:
wkformaty.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia