Prawne i podatkowe różnice

Tematyka: Jednosoobowa działalność gospodarcza i spółka z o.o. to najczęściej wybierane formy prowadzenia biznesu w Polsce.

Tematyka: Jednosoobowa działalność gospodarcza i spółka z o.o. to najczęściej wybierane formy prowadzenia biznesu w Polsce. Na spotkaniu radca prawny i doradca podatkowy odpowiedzą na pytanie czym kierować się przy wyborze tych form działalności, jakie są ich wady i zalety oraz w jaki sposób dokonać zmiany formy działalności gospodarczej.

Prowadzący:

Radca Prawny Edward Koziarzewski – wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu mediacji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.Od ponad 10 lat zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców. Doświadczenie zdobywał w kancelariach prawnych, inkubatorach przedsiębiorczości a obecnie obsługuje przedsiębiorców na terenie Wrocławia oraz reprezentuje klientów w sprawach sądowych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie spółek i postępowaniu cywilnym.

Posiada doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów z branży budowlanej oraz w przeprowadzaniu procesów tworzenia, likwidacji i przekształcania spółek prawa handlowego. Tomasz Gawron - Doradca podatkowy nr 10002 od 2004 r., Absolwent prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.W przeszłości zawodowo związany był z międzynarodowymi firmami doradczymi, a obecnie jest wspólnikiem kancelarii podatkowej Gawron & Grabelus. W trakcie dotychczasowej praktyki zawodowej doradzał zarówno wielkim międzynarodowym korporacjom, firmom średniej wielkości, a także polskim przedsiębiorstwom rodzinnych.

Świadczył bieżącą obsługę podatkową pozostając do dyspozycji kadry zarządzającej oraz właścicieli podmiotów gospodarczych. Z sukcesami przeprowadzał interdyscyplinarne projekty optymalizacji podatkowej, również międzynarodowej.

Podczas ponad 18 lat pracy w doradztwie podatkowym zdobył bogate doświadczenie w przeprowadzaniu przeglądów podatkowych, w tym również przeglądów typu due dilligence oraz w doradztwie podatkowym w zakresie fuzji i przejęć.Temat to „Prawne i podatkowe różnice między jednoosobową działalnością gospodarczą a spółką z ograniczoną odpowiedzialnością".

Szczegóły wydarzenia:
ideaplace.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia