Zdjęcie wydarzenia Regime w Sztuce na Miejscu

Regime w Sztuce na Miejscu

Kolektyw regime brigade to młodzi ludzie z pasją w sercu i z otwartymi sztukę umysłami.

Kolektyw regime brigade to młodzi ludzie z pasją w sercu i z otwartymi sztukę umysłami. Od kilku lat starają się przewrócić kulturalnym życiem Wrocławia i wprowadzić do niego swój punkt widzenia i zainteresowań. Organizują imprezy i koncerty, prowadzą koncept Uczulenie przy Kolejowej 8, interesują się również produkcją i wydawaniem muzyki oraz różnymi odnogami dyscyplin wizualnych.

Zagrają:

Pff Sylwia Słowik to wrocławska didżejka i twórczyni związana z kolektywem regime i miejscem Uczulenie. Pod pseudoniem Pff prezentuje najświeższe odmiany muzyki klubowej. Uwielbia połamane rytmy i basowe sekcje, ale to co przyprawia ją o ciarki na ciele to zawsze historie jakie niosą za sobą poszczególne kawałki. Grała w wielu polskich miastach, obok takich artystek i artystów jak Uniiqu3, Avbvrn czy Partiboi.

Podczas trasy kolektywu Nyege Nyege Tapes po Europie dołączyła do line-upu krakowskiego przystanku - imprezy organizowanej pod szyldem Unsound Festival. Dźwiękowych zaskoczeń szuka nie tylko w gatunkach z pogranicza muzyki klubowej. W duecie z Janem Chrzanem występowała m.in. podczas cyklu Canti Spazializzati, na ośmiokanałowym systemie prezentując kompozycje oparte o nagrania terenowe. Praktykuje głębokie słuchanie i inspiruje się kompozytorkami wychodzącymi poza utarte ścieżki.

PLAL DJ pochodzący z Wrocławia, obecnie rezydujący w Warszawie. Jeden z założycieli kolektywu regime brigade, oraz wspólprowadzący audycje pod tą samą nazwą na falach wrocławskiego Radia LUZ. Promotor i aktywista lokalnej sceny, blisko związany z projektem Uczulenie. Nie ogranicza inspiracji, traktując każdy set jak gatunkową hybrydę, przez co nie daje zaszufladkować swojej selekcji w konkretnej kategorii. Wspólną cechą jego selekcji są połamane rytmy i nieoczywiste struktury dźwiękowe - od brzmień leftfield bass i UK techno, do nowszych klubowych wynalazków takich jak gqom czy baile funk. 

Galeria

Powiązane wydarzenia