Relaksacja – Wiosenne przebudzenie

Relaksacja to całodniowe wydarzenie dla tych, którzy pragną aktywnie otrząsnąć się po zimowym spoczynku i z nową energią wejść w wiosenne przebudzenie.

Organizatorzy zapraszają na wyjątkowe spotkanie, podczas którego zbierzemy zgromadzoną energię i ukierunkujemy ją na właściwe tory.

Relaksacja to całodniowe wydarzenie dla tych, którzy pragną aktywnie otrząsnąć się po zimowym spoczynku i z nową energią wejść w wiosenne przebudzenie. Jest to niezwykłe spotkanie, które we Wrocławskim Klubie Formaty odbywa się dwa razy do roku i tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich do udziału w wiosennej odsłonie. Program jednodniowego wydarzenia obejmuje trzy etapy, następujące po sobie:

Etap I - Relaks w ruchu - 90 minut W tej części rozluźnimy mięśnie i pozbędziemy się napięć poprzez relaksacyjne zajęcia ruchowe. Swobodne improwizacje ruchowe, automasaże, rozluźnienie mięśni ciała i twarzy oraz pobudzenie aktywności fizycznej wzmocnią i zintegrują nasze ciało, obniżą poziom stresu i poprzez ruchową stymulację - zwiększą poziom hormonów szczęścia.

Etap II - Praca z oddechem - 90 minut Nauczymy się kontrolować i świadomie oddychać podczas uwalniającej sesji, podczas której poznamy techniki, które następnie można będzie samodzielnie wykorzystywać w domu. Terapie oddechowe szczególnie polecane są osobom bardzo aktywnym umysłowo, mającym skłonności do nadmiernego kontrolowania.

Etap III - Kąpiel w dźwiękach - koncert mis i gongów tybetańskich - 60 minut Koncert mis i gongów tybetańskich to doskonałe zwieńczenie poprzednich dwóch bloków Relaksacji. Wibracje, które rezonują z naszym ciałem, wprowadzają w stan spokoju i harmonii. To podróż muzyczna wgłąb siebie, polegająca na skupieniu się w momencie tu i teraz. Po każdym z etapów następuje półgodzinna przerwa.

Zapisy pod nr telefonu 71 789 33 20 (wewn.1). Koszt udziału w wydarzeniu to 45 zł, opłaty można dokonać bezpośrednio w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem (w tytule wpisując Relaksacja, imię i nazwisko). Dodatkowo dla osób legitymujących się Wrocławską Kartą Seniora uczestnictwo w RELAKSACJI jest bezpłatne.

Szczegóły wydarzenia:
wkformaty.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia