Zdjęcie wydarzenia Robotyka dla dzieci 3-5 lat + gra terenowa

Robotyka dla dzieci 3-5 lat + gra terenowa

Dla wszystkich uczestników od 3 do 5 lat z rodzicami/opiekunami. Aktywność fizyczna połączona z nauką to droga, którą obraliśmy.

DLA KOGO JEST TO SPOTKANIE? Dla wszystkich uczestników od 3 do 5 lat z rodzicami/opiekunami. Aktywność fizyczna połączona z nauką to droga, którą obraliśmy. CO BĘDZIEMY ROBIĆ? Moduł 1: Gra terenowa, Dzieci będą odkrywać w formie zabawy różne zagadki naukowe. Ćwiczenia będą dobre dla waszych ciał, będą bardziej skoncentrowane, co jest szczególnie korzystne dla dzieci z trudnościami.

Nasz nieustrukturyzowany styl gry pozwoli dzieciom na znaczącą interakcję z otoczeniem. Będą swobodniej myśleć, projektować własne działania i podchodzić do świata w pomysłowy sposób. Natura zbuduje pewność siebie, nauczy odpowiedzialności. Zapewni Wam inną stymulację. U nas zawsze zabieracie do domu jakieś arcydzieło! (czas trwania: ok. 60min) Moduł 2: Robotyka z LEGO® Education.

Dzieci przejdą do sali, gdzie przy pomocy m.in. zestawów edukacyjnych LEGO® Education Coding Express postawią swoje pierwsze kroki w nauce kodowania! Na zajęciach będziemy uczyli się współpracy i dzielenia się z innymi własnymi myślami, pomysłami i opiniami. Dla rodziców to czas na kawę lub po prostu chwilę oddechu w pobliskim parku (czas trwania ok 60 min). O WSPÓŁPROWADZĄCYCH: Roksana Kaca - z potrzeby wsparcia rodzin z dziećmi stworzyła markę „SZLAK ZMYSŁÓW”. Jej holistyczne podejście do życia ma na celu uświadamiać, inspirować, motywować do działania. To niepowtarzalna wiedza, oparta na przeżyciach codzienności. Biotechnolog, terapeuta i mama Huberta.

 KIEDY i GDZIE? Scuola di Lingua Italiana Semaforowa 89u/1, 52-115 Wrocław 02 lipca 2022, godzina 11.00 Koszt pojedynczego spotkania: 60 zł (rodzic plus dziecko) ZAPISY: 1. E-mail: 2. Nr. Tel: 500132446, 793912666 3. Wyślemy szczegóły poprzez e-mail. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Galeria

Powiązane wydarzenia