Rodzice Rodzicom spotkanie online

Spotkanie Rodzice Rodzicom online o klubie ojcowskim. Udział bezpłatny.

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Rodzice-Rodzicom, tym razem spotkanie odbędzie się online.  W piątek 28 maja o godz. 17.30 organizatorzy zapraszają na spotkanie pt. Tato XXI wieku. Samemu można, ale w grupie raźniej! Spotkanie poprowadzi p. Jakub Tarasiuk lider i trener Wrocławskiego Klubu Ojca.

Spotkanie jest bezpłatne, wystarczy zgłosić swój udział, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

O spotkaniu: Podczas całego naszego życia chodzimy na różne kursy, szkolenia, na studia. Gdy chcemy się nauczyć angielskiego, zapisujemy się na kurs językowy. Podwyższając swoje kwalifikacje, kończymy studia podyplomowe. Nawet, gdy przygotowujemy się porodu, mamy szkoły rodzenia, karmienia, pielęgnacji i wiele innych dobrych propozycji. A gdzie uczymy się dobrego, skutecznego ojcostwa? Skąd wiemy w którym kierunku się rozwijać, aby wychować dzieci do dojrzałości i współczesnych wyzwań. O tym i wielu innych aspektach będziemy rozmawiać podczas wykładu Tato XXI w. Samemu można, ale w grupie raźniej!

Rodzice-Rodzicom to cykl bezpłatnych spotkań organizowanych przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka dla rodziców i opiekunów dzieci, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę nt. wychowania i edukacji dzieci. Ideą spotkania jest wspólne dzielenie się rodziców swoim podejściem wychowawczym i edukacyjnym, a także tym, czym kierują się przy wyborze szkoły i drogi edukacyjnej dla swoich dzieci. Spotkania Rodzice Rodzicom będą wzbogacane o aspekt edukacyjny poprzez zapraszanie ekspertów z danej dziedziny.

Szczegóły wydarzenia:
centrumtworczosci.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia