Zdjęcie wydarzenia Rusza wakacyjny, bezpłatny Klub Biegowy

Rusza wakacyjny, bezpłatny Klub Biegowy

24 czerwca we Wrocławiu startuje nowy Klub Biegowy – zarówno dla amatorów jak i pasjonatów tego sportu. Zajęcia w każdą wakacyjną sobotę poprowadzą trenerzy klubu Holmes Place OVO Wrocław. Udział jest bezpłatny.

Rusza wakacyjny, bezpłatny Klub Biegowy. 24 czerwca we Wrocławiu startuje nowy Klub Biegowy – zarówno dla amatorów jak i pasjonatów tego sportu. Uczestnicy dowiedzą się jak poprawiać własne rekordy, unikać kontuzji, realizować kolejne cele i uzupełnić treningi, aby były jeszcze bardziej efektywne. Zajęcia w każdą wakacyjną sobotę poprowadzą trenerzy klubu Holmes Place OVO Wrocław.

Trasa pierwszego biegu będzie liczyła około 5 km. Udział jest bezpłatny.

Uczestnicy spotkają się z trenerami na patio OVO Wrocław. Stamtąd wyruszą w kierunku parku Słowackiego, by następnie przebiec wzdłuż bulwaru Dunikowskiego i Wyspę Słodową. W drodze powrotnej pobiegną drugą stroną rzeki, przez Ostrów Tumski, by docelowo wrócić do klubu Holmes Place, gdzie trenerzy poprowadzą ćwiczenia rozciągające.

Zapisy nie są wymagane, ale z racji na ograniczoną liczbę miejsc w grupie warto zarezerwować swój udział zgłaszając się mailowo pod adresem:  

Szczegóły wydarzenia:
ovo.holmesplace.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia