Pchli Targ na Księżu

Dwie ostatnie niedziele w maju to okazja, by mieszkańcy tego urokliwego osiedla i okolic spędzili razem. Na kolejną edycję pchlego targu oraz piknik sąsiedzki

Dwie ostatnie niedziele w maju to okazja, by mieszkańcy tego urokliwego osiedla i okolic spędzili razem. Na kolejną edycję pchlego targu oraz piknik sąsiedzki zaprasza grupa aktywnych mieszkańców Księża.

19 maja drugi raz w tym roku odbędzie się osiedlowy pchli targ.

Tydzień później natomiast - 26 maja – wystartuje nowa inicjatywa, realizowana w ramach programu Mikrogranty – Mała Wielka Mapa Księża. Będą spotkania sąsiedzkie, wspólne drugie śniadanie i osiedlowe wspomnienia.

Pchli Targ na Księżu

19.05.2019 r. / g. 11:00-15:00 / boisko trawiaste przy ul. Chorzowskiej (przy przedszkolu)

Po raz drugi raz w tym sezonie odbędzie się, coraz bardziej popularny na osiedlu pchli targ. Jeśli przy wiosennych porządkach okazało się, że rzeczy nie mieszczą się w piwnicach lub w garażach, można zabrać je na boisko przy Chorzowskiej (obok przedszkola).

Co można zabrać?

  • Na przykład: rękodzieło, ubrania, płyty, książki, bibeloty, pocztówki, starą prasę, meble, ceramikę obuwie i wiele innych rzeczy. Będzie okazja do sąsiedzkiej wymiany, sprzedaży i zakupów.
  • Pchli targ rozpoczyna się o godz. 11:00 i potrwa do 15:00.

 

Galeria

Powiązane wydarzenia