Zdjęcie wydarzenia Ścięte głowy i czarownice – wycieczka z dreszczykiem

Ścięte głowy i czarownice – wycieczka z dreszczykiem

Nie bój się stracić głowy i daj się zaczarować we Wrocławiu.

Wycieczka - widowisko utrzymane w mrocznym klimacie. Niejeden zakamarek Starego Miasta był niemym świadkiem ścinania głów i magicznych praktyk. Dziś nieświadomi przechodzimy obok nich obojętnie. Nie bój się stracić głowy i daj się zaczarować we Wrocławiu.

Organizatorzy zapraszają na śmieszno-straszny spacer, który poprowadzi dla Państwa wrocławianka oskarżona niegdyś o konszachty z diabłem lub jej bezlitosny oprawca, kat miejski. Opowiedzą oni w szczegółach o strasznych praktykach, które pamiętają i zabiorą Was w miejsca związane z ciemną historią średniowiecznego Wrocławia.

Wspólnie zanurzymy się w mroki dziejów, gdzie przemoc w majestacie prawa i magiczne myślenie wpływało na życie i śmierć mieszkańców. Jeśli nie boicie się rozpalonych stosów , krzyków rozjuszonego tłumu i makabrycznych praktyk to idealna propozycja na piątkowy wieczór. Wycieczka otwarta dla wszystkich chętnych powyżej 10 roku życia.

Minimum uczestników – 10 osób 10 osób to minimum, by stworzyć właściwy klimat wycieczki. Bilety sprzedajemy do 15.00 w dniu wycieczek. W przypadku braku minimalnej liczby uczestników zwracamy koszty za zakupione bilety.

Szczegóły wydarzenia:
wrocmania.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia