Zdjęcie wydarzenia Selfpublishing. Cykliczne warsztaty online

Selfpublishing. Cykliczne warsztaty online

Warsztat o tym jak wydać książkę i współpracować z wydawnictwami. Od selfpublishingu po współpracę z dużymi podmiotami rynkowymi.

Prowadzenie: dr Łukasz Śmigiel

Plan kursu:

  • Spotkanie 1: Rynek książki w Polsce, specyfika, charakterystyka. Sposoby na szukanie wydawcy i samowydawanie. Przygotowanie książki do wydania – krok po kroku, od składu po tworzenie okładki. Omówienie na konkretnych przykładach. 
  • Spotkanie 2: Zasady i sposoby dystrybucji książki w Polsce. Współpraca z małymi i dużymi podmiotami. 
  • Spotkanie 3: Jak pisać i co pisać, aby wydawać i sprzedawać książki w Polsce oraz zasady promocji online oraz poza siecią. Co zrobić przed wydaniem i po wydaniu książki. 

Warsztat o tym jak wydać książkę i współpracować z wydawnictwami. Od selfpublishingu po współpracę z dużymi podmiotami rynkowymi. Jak znaleźć wydawcę? Które książki warto wydać samemu w formie papierowej, audiobooka albo ebooka?

Z którymi firmami warto współpracować? Zapraszamy na praktyczny warsztat oparty na licznych case studies, który pomoże Państwu prześledzić cały proces wydawniczy od powstania pomysłu na książkę, po etap wprowadzania pomysłu na rynek oraz wielopoziomowe działania promocyjne dookoła tytułu. 

Warsztat poprowadzi dr Łukasz Śmigiel, badacz rynku książki, wykładowca akademicki, autor książek beletrystycznych i popularno-naukowych, wydawca i dziennikarz. Ilość miejsc ograniczona - do 20 osób. Zapisy mailowo na adres: , od 3 listopada 2022. Uwaga: Warsztaty będą się odbywać w programie Teams. Uczestnicy otrzymają od organizatora linki do poszczególnych spotkań.

Szczegóły wydarzenia:
wbp.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia