Zdjęcie wydarzenia Spektakl: Serce na odwyku

Spektakl: Serce na odwyku

Serce na odwyku – to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem.

Serce na odwyku – to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem.  To komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod...

Serce na odwyku– to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych– to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez! bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 16.00 i 19.00 (sobota)

Ze względów organizacyjnych autokar może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się. Odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 19.30 i 22.30 (sobota).

Galeria

Powiązane wydarzenia