Zdjęcie wydarzenia Slam: Szaleństwo rokoka

Slam: Szaleństwo rokoka

Odkryj Szaleństwo rokoka w Slamie Poetyckim - unikalnej ekspozycji w Pawilonie Czterech Kopuł. Ożyw historię z Kolektywem Komitet!

Rozkwitające rokoko powraca w wielkim stylu na scenę kulturalną! Przygotuj się na eksplozję twórczości słownej podczas niezwykłego wydarzenia „Slam: Szaleństwo Rokoka". To nie tylko slam poetycki - to podróż w czasie, która przeniesie Cię w wir barokowej ekstrawagancji i elegancji.

Czy jesteś gotowy, by stanąć twarzą w twarz z wyjątkowym wyzwaniem? Zapisz się na "Slam: Szaleństwo Rokoka" już teraz i odkryj w sobie mistrza słowa! Wydobądź swoje pióro i stwórz autorski tekst, który porwie tłumy swoją głębią, oryginalnością i emocjonalnym ładunkiem. Ale uwaga! W tym szalonym świecie rokoka czas jest ograniczony - masz zaledwie 3 minuty, by oczarować słuchaczy swoją opowieścią. Bez rekwizytów, tylko Ty i Twoje słowa.

Czy potrafisz zdobyć uznanie jury swoją umiejętnością pisania? Zanurz się w magicznym klimacie, który przeniesie Cię do czasów, w których sztuka była nie tylko wyrazem, ale i manifestem uczuć i przekonań. "Slam: Szaleństwo Rokoka" to niepowtarzalna okazja, by stawić czoła wyzwaniom literackim, poznać pasjonujących ludzi i poczuć magię epoki, która nieustannie fascynuje.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś, bo ilość miejsc jest ograniczona. Wyślij swoje zgłoszenie na adres i bądź częścią tego unikalnego wydarzenia. Weź udział w "Slam: Szaleństwo Rokoka" i oddaj głos swojej kreatywności, bo w końcu historia czeka na Twój niesamowity tekst! 

Galeria

Powiązane wydarzenia