Zdjęcie wydarzenia Sławek Uniatowski - Wielki Błękit

Sławek Uniatowski - Wielki Błękit

Zapraszamy na niezapomnianą trasę koncertową ,,Wielki Błękit” z udziałem Sławka Uniatowskiego, która będzie promować jego najnowszy album.

Zapraszamy na niezapomnianą trasę koncertową ,,Wielki Błękit” z udziałem Sławka Uniatowskiego, która będzie promować jego najnowszy album. Wielki Błękit przeniesie nas w czasie do lat, gdzie muzyka i film były oknem na świat.

Trasa koncertowa „Wielki Błękit” zapowiadająca nowy album Sławka Uniatowskiego WIELKI BŁĘKIT to koleiny rozdział, inny niż debiutanckie "Metamorphosis". Na albumie znajdą się ballady nagrane w duchu lat 70 i 80, ale także utwory dynamiczne.

Na charakter albumu wpływ mieli najwybitniejsi producenci, zespoły muzyczne i muzycy tacy jak Quincy Jones, David Foster, Sting, Stevie Wonder, Simply Red, Sade, John Mayer, ale także Wojciech Karolak, Zbigniew Wodecki czy Skaldowie.

Wielki błękit to to, co nas otacza. To piękno, siła natury, ale także my, ludzie mający duży wpływ na to, jak potoczą się losy świata - Sławek Uniatowski.

W nowym albumie znalazło się 12 utworów w języku polskim i angielskim.

Wielki Błękit przeniesie nas w czasie do lat, gdzie muzyka i film były oknem na świat. Miłego odbioru i pięknych wspomnień!

Bilety

Galeria

Powiązane wydarzenia