Zdjęcie

Spektakl: Kosmiczna przygoda

Jeżeli macie ochotę wyruszyć na kosmiczną „wycieczkę”, to dwa niezwykle sympatyczne stworki postanawiają wybrać się na wagary z kosmicznego przedszkola.

Jeżeli macie ochotę wyruszyć na kosmiczną „wycieczkę”, to dwa niezwykle sympatyczne stworki postanawiają wybrać się na wagary z kosmicznego przedszkola by przeżyć prawdziwą, ,,Kosmiczną Przygodę”.

Już na początku swojej podróży odkrywają nieznane im dotąd obiekty: cieplutkie Słoneczko, obracającą się Ziemię, uciekającego Jupitera, szalone gwiazdki i inne nieziemskie niezwykłości.

Puchate stworki wywołują spore zamieszanie, tym bardziej, że większych słodziaków i rozrabiaków nie widziała nigdy wcześniej cała galaktyka. Kto chce ich poznać i przeżyć z nami nieziemską przygodę podczas wycieczki w kosmos? Zapraszamy na pokład. Gramy z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa: ozonujemy, dezynfekujemy, trzymamy dystans, gramy w atrakcyjnych maseczkach.

Spektakl dla dzieci w wieku od roku do 7 lat.

Bilety już w sprzedaży: 35 zł/os.

Czas trwania: 50-60 minut. Liczba biletów  ograniczona . Rezerwacja biletów przez: - tel.+48 796 854 205 lub +48 608 321 878, - przez , - .

Szczegóły wydarzenia:
magicznyteatrmuzyczny.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia