Spice Gears Academy – zajęcie z lego-robotyki dla dzieci

O nas Dołącz do programu z ponad 20-letnią tradycją, 615 000 uczniów z 95 państw! Konkuruj z 40 000 drużyn z całego świata!

O nas Dołącz do programu z ponad 20-letnią tradycją, 615 000 uczniów z 95 państw! Konkuruj z 40 000 drużyn z całego świata! Weź udział w jednym z 3000 turniejów.

Zdobądź umiejętności pożądane w największych międzynarodowych firmach naukowo-technologicznych Robotyka to przyszłość dla każdego dziecka, a misją SGA jest przekazanie idei „Steam" łączącej w sobie naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę.

Tylko spójne połączenie tych dziedzin pozwala dzieciom i młodzieży znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach i wyzwalać efekt wyjątkowej synergii.  już od 5-ego roku życia! (5-14 lat)  zostań mistrzem swojego regionu i zmierz się z najlepszymi! Stań się częścią FIRST - organizacji, która na całym świecie: 

pozyskuje rocznie ponad $80,000,000 na stypendia i granty,  sponsorowana jest przez największe firmy technologiczne jak Google, NASA, Bosh, Apple, Boing, czy Motorola,  współpracuje z ponad 250,000 profesjonalnymi trenerami i mentorami,  wspierana jest przez liczne organizacje młodzieżowe. W Spice Gears Academy oferujemy kompletny system nauki oparty na kolejnych etapach budowania oraz programowania robotów.

Nauka w duchu STEAM przynosi zaskakująco dobre efekty, takie jak: łatwe rozwiązanie problemów, przygotowanie do życia dorosłego, prowadzenie firmy czy budowanie silnej pozycji w zespole. Rozwijane są również takie umiejętności, jak pewność siebie, otwartość na opinie innych, negocjowanie, zarządzanie czasem, cierpliwość, kreatywność oraz dobra pamięć.  Prowadzona przez Mistrzów Świata.

pionierów robotyki w Europie Środkowo-Wschodniej!  praktyków - nie teoretyków.  przez udział w zawodach dbamy o ciągły rozwój i wykształcenie umiejętności pożądanych w największych międzynarodowych firmach naukowo-technologicznych. 

To będzie milowy krok w rozwoju robotyki i nowoczesnych technologii na bazie programu FIRST Budujemy drużyny robotyczne w Twojej szkole. Świat nowych technologii czeka na Ciebie.

Szczegóły wydarzenia:
sgacademy.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia