Zdjęcie wydarzenia SQL level 1 – kurs online

SQL level 1 – kurs online

Programowanie w SQL, poziom podstawowy – kurs online. Marzec-kwiecień 2021. Prowadzenie Liga Niezwykłych Umysłów. Organizacja: Centrum Innowacji Przejście.

Bazy danych oparte na SQL pozwalają na efektywne tworzenie zapytań i statystyk, a także ułatwiają pracę ze skomplikowanymi, relacyjnymi danymi.

Centrum Innowacji Przejście oraz Liga Niezwykłych Umysłów zapraszają na szkolenie pozwalające opanować to potężne narzędzie pojawiające się wszędzie, gdzie praca związana jest z przechowywaniem i przetwarzaniem danych.

Wykorzystują je inżynierowie uczenia maszynowego, specjaliści z branż finansowych, web developerzy, a także eksperci wizualizacji danych, czy nawet dziennikarze!

Szczegóły:

Szkolenie będzie realizowane poprzez platformę zoom. 

W ramach zajęć uczestnicy dostaną dostęp z domu do zadań na platformie LNU. Każdy z uczestników, będzie miał możliwość przetestowania działania konkretnych technik i metod prezentowanych wcześniej krok po kroku, przez trenera.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy lub mailowo: . W wiadomości należy podać nazwę kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko, nr telefonu.

Termin: 18.03, 25.03, 01.04, 08.04  (cztery kolejne czwartki), godz. 17.00-19.00

Koszt: 129 zł (za cztery spotkania)

Przed rozpoczęciem zajęć prosimy również o założenie konta na platformie LNU.

Zakres kursu:

wprowadzenie do baz danych, wyszukiwanie danych, sortowanie, warunki, grupowanie, operatory, wprowadzanie danych, modyfikowanie danych, usuwanie danych, tworzenie tabel, modyfikowanie tabel, usuwanie tabel, łączenie tabel.

Szczegóły wydarzenia:
biblioteka.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia