Zdjęcie wydarzenia Superprodukcja - czyli kręcimy Krzyżaków

Superprodukcja - czyli kręcimy Krzyżaków

Potentat przetwórstwa mięsnego, reżyser i bezrobotni aktorzy - Superprodukcja „Krzyżacy. Ostatnia krew”.

Pewien potentat w branży przetwórstwa mięsnego ma pieniądze, jego znajomy reżyser ma ambicje, kilku znanych aktorów akurat nie ma pracy… Co może powstać z tej mieszanki? Superprodukcja „Krzyżacy. Ostatnia krew”.

Zanim na planie superprodukcji reżyser krzyknie „akcja!” sporo się dzieje. Najnowszy spektakl Michała Paszczyka z kabaretu Paranienormalni to ironiczne spojrzenie na polski przemysł filmowy, pozwalające zobaczyć od zaplecza drogę rodzimych superprodukcji filmowych. Od nietrafionego pomysłu na film, poprzez nieudane castingi, fatalne próby i żałosną reżyserię aż po festiwal filmowy w Gdyni.

Widzowie spektaklu „Superprodukcja czyli kręcimy Krzyżaków” zobaczą to co dzieje się gdy kamery są wyłączone. I dowiedzą się do czego zdolny jest reżyser, który nie ma żadnych zdolności, jak bardzo aktor da się zaorać żeby dostać rolę, w jaki sposób ustawić kamery by na bogato pokazać biedne dekoracje i wreszcie czy na źle nakręconym filmie można dobrze zarobić.

Żaden kinowy hit nie ma racji bytu bez rzeszy statystów. W tej roli, nie opuszczając teatralnych foteli, wystąpią widzowie „Superprodukcji”.

Obsada:

  • Barbara Kurdej-Szatan/Urszula Dębska/Olga Łasak
  • Bogdan Kalus/Jacek Lenartowicz
  • Jakub Wieczorek/Łukasz Konopka
  • Michał Piróg/Alan Andersz
  • Rafał Szatan/Wojtek Błach

Bilety

Szczegóły wydarzenia:
biletyna.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia