Zdjęcie wydarzenia Surveying, Civil Engineering and Geoinformation for Sustainable Development

Surveying, Civil Engineering and Geoinformation for Sustainable Development

22-24 czerwca 2022 r. na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się 29 konferencja „Surveying, Civil Engineering and Geoinformation for Sustainable Development".

Katedra Geodezji i Geoinformatyki na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej serdecznie zaprasza do udziału w 29 międzynarodowej konferencji naukowej „Surveying, Civil Engineering and Geoinformation for Sustainable Development" (Geodezja, Budownictwo i Geoinformacja dla Zrównoważonego Rozwoju), która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 22-24 czerwca 2022 r. Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej w budynkach H14 i L1 Politechniki Wrocławskiej oraz na platformie Zoom.

Dla uczestników stacjonarnych zaplanowane są dodatkowo ciekawe warsztaty oraz szkolenia, a ostatniego dnia wycieczka po Wrocławiu z przewodnikiem. Aktualna, 29 edycja konferencji adresowana jest do naukowców, dydaktyków, geodetów pracujących w zawodzie oraz pracowników administracji publicznej. Tematem konferencji jest aktualna rola geodezji i geoinformacji w gospodarce i działalności inżynierskiej w aspekcie zrównoważonego rozwoju.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń naukowych, praktycznych i dydaktycznych oraz integracja środowiska działającego na styku geodezji, kartografii, systemów informacji przestrzennej, budownictwa, inżynierii środowiska, a także architektury i planowania przestrzennego.

Pierwszego dnia konferencji zaplanowane są wykłady znanych naukowców z zagranicy. Konferencja uzyskała patronaty honorowe Wojewody Dolnośląskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Prezydenta miasta Wrocławia, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, Rektora Politechniki Wrocławskiej, Stowarzyszenia Geodetów Polskich, Stowarzyszenia Kartografów Polskich oraz Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Do 29 kwietnia trwa wczesna rejestracja ze zniżką, do 17 maja trwa rejestracja uczestników stacjonarnych, a do 17 czerwca - uczestników zdalnych.

Zapisy.

Szczegóły wydarzenia:
scegeo.pwr.edu.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia