Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci

Tego wydarzenia wrocławianom nie trzeba przedstawiać! Doskonale znana Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci powróciła w listopadzie.

Tego wydarzenia wrocławianom nie trzeba przedstawiać! Doskonale znana Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci powróciła w listopadzie – i to na dłużej: przedświąteczna edycja cyklu potrwa aż 5 dni.

Od 12 do 16 listopada na terenie Sky Tower można podziwiać i dokonać zakupu oryginalnych egzemplarzy rzemieślniczej pracy, takich jak ręcznie malowane obrazy, porcelanowe bibeloty, drewniane meble oraz wiele innych niespotykanych przedmiotów. Warto wybrać się tu osobiście! Amatorzy stylu vintage mogą już zacierać ręce. W Sky Tower ponownie pojawili się wytrawni kolekcjonerzy z całej Polski, którzy prezentują najbardziej wyszukane i unikatowe antyki oraz przedmioty „z duszą”.

Dotychczas wystawcy eksponowali m.in.: książki, płyty winylowe, komplety sztućców oraz zastawy stołowe, a także ubrania czy przedwojenne wyposażenie domów. Wszystko to stanowi zaledwie niewielką część wyjątkowego asortymentu, który wypełnia stoiska podczas Sztuki Kolekcjonowania – Galerii Antyków i Staroci w Sky Tower.

Bieżąca edycja kolekcjonerskiego wydarzenia to świetna lekcja historii, a także szansa nabycia unikatowych, świątecznych upominków dla siebie i najbliższych.

Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci potrwa do 16 listopada. Wydarzenie odbywa się na parterze Sky Tower, przy supermarkecie Piotr i Paweł, w godzinach otwarcia obiektu.

Szczegóły wydarzenia:
galeria.skytower.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia