Zdjęcie wydarzenia Tajemniczy Ogród - koncert LOR

Tajemniczy Ogród - koncert LOR

Tajemniczy Ogród zaprasza na otwarcie koncertowego patio. Główną atrakcją tego wydarzenia będzie występ zespołu LOR. Wydarzenie odbędzie się 14.06.2024.

Tajemniczy Ogród zaprasza na otwarcie koncertowego patio. Główną atrakcją tego wydarzenia będzie występ zespołu LOR. Wydarzenie odbędzie się 14.06.2024 roku o godzinie 20:00.

O wykonawcy: dziewczyny z Lor łączy niezwykłą więź, którą można zaobserwować nie tylko na scenie, ale także w ich muzyce i social mediach. Właśnie ta prawdziwość i szczerość sprawia, że zespół wyprzedaje bilety na swoje koncerty w największych miastach w Polsce. Na swoim koncie zespół ma występy na najważniejszych scenach w Polsce i za granicą, m.in. na Open’er Festival, OFF Festival, Orange Warsaw Festiwal, a także koncercie w Parlamencie Europejskim, a ich muzykę można m.in. w serialach i programach telewizyjnych, stacji takich jak jak TVN („Pod Powierzchnią”, „Nieobecni”) oraz Netflix („Otwórz Oczy”). LOR miał również zaszczyt uczestniczyć w kreowaniu ścieżki dźwiękowej do filmu "Chłopi" współpracując przy singlu "Zima - Nisko Słonko".
Ich muzyka początkowo wybrzmiewała w języku angielskim, ale z najnowszym albumem „Panny Młode” wróciły do języka ojczystego, nadając mu niesamowitego wymiaru. Ich twórczość to głos młodego pokolenia, mówiący o sprawach, które często pozostają w ukryciu.

Bilety na wydarzenie dostępne na stronie organizatora. 

Galeria

Powiązane wydarzenia