Zdjęcie wydarzenia Targi Dobry Design – edycja jesienna

Targi Dobry Design – edycja jesienna

Jesień we Wrocławiu zapowiada się niezwykle interesująco, m.in. za sprawą kolejnej edycji Targów Dobry Design.

Jesień we Wrocławiu zapowiada się niezwykle interesująco, m.in. za sprawą kolejnej edycji Targów Dobry Design, które tym razem zyskają niebywałą oprawę kwiatów i dekoracji. Będzie obfitować w przepiękną ceramikę, świece, delikatną biżuterię, drewniane rękodzieło a nawet zabawki i naturalne kosmetyki. Spotkanie designu z jesienną odsłoną natury odbędzie się w ostatni weekend września i tym razem potrwa aż 2 dni

Szeroki asortyment Targów to niezaprzeczalny atut wydarzenia. Podczas ostatniej, letniej edycji były to kosmetyki ekologiczne oraz świece sojowe. Uzupełniły one standardowo prezentowane ubrania, akcesoria modowe, ceramikę, biżuterię, plakat, ilustrację, szkło, tekstylia, dekoracje, vintage, zabawki. Tym razem uczestnicy Targów zobaczą jeszcze więcej, bo jesienna edycja wydarzenia przygotowana została z prawdziwym rozmachem, aby objąć jak najszersze spektrum życia, które można ubarwić, zróżnicować, uczynić bardziej ekologicznym wskutek spotkania z wystawcami Targów Dobry Design.

W ramach Targów odbędą się również warsztaty – „Makramowe pióra”, które  w sobotę poprowadzi Aua Macrame i uczestnicy nauczą się robić boho ozdoby, które ocieplą wnętrze sypialni czy udekorują dziecięcy pokój. Z kolei w niedzielę bezpłatnie w trakcie warsztatów z olEOloVE porozmawiamy o tym, jak w prosty, naturalny sposób, dzięki olejkom eterycznym możemy wspierać siebie w pędzącej codzienności, wzmocnić się w stresie, dać sobie chwilę oddechu i zatrzymać się chociaż na chwilę.

Weekend designerskich atrakcji

 

Największą nowością podczas jesiennej edycji Targów Dobry Design jest połączenie ich z  propozycjami i roślinnymi, zielonymi dekoracjami i ceramiką dedykowaną kwiatom. To niebywała gratka dla miłośników zieleni i natury w domowym wydaniu. Goście Targów mogą liczyć na spotkania z wystawcami, specjalistami w zakresie roślin, kwiatów i dekoracji tworzonych w obrębie roślinnych tematów.

Po raz pierwszy na Targach pojawią się też stoiska z książkami. Dwa warszawskie wydawnictwa zapowiadają się ze swoimi propozycjami, wśród których łatwo będzie znaleźć odpowiednią lekturę na długie jesienne wieczory oraz propozycje książkowe dla najmłodszych.

Kolejna nowość to czas trwania Targów – tym razem będą to aż dwa dni wypełnione atrakcjami. Dla wystawców to więcej czasu na prezentację swoich dzieł, a dla uczestników możliwość wybrania dogodnego terminu na obcowanie z designem. Dodatkowy dzień targowy ułatwi też zapoznanie się z ofertą każdego stoiska, na co faktycznie można przeznaczyć więcej czasu ponieważ podczas 37. edycji Targów Dobry Design zaprezentuje się aż 70 wystawców lokalnych oraz międzynarodowych, a wśród nich między innymi:

  • Elemthebrand
  • MIWOODO
  • BAMBA
  • Wydawnictwa CLAROSCURO i Poławiacze Pereł
  • Pracownia lamp z drewna
  • Ugly Toys

Nie zabraknie też targowych debiutów, czyli twórców i ich marek, które pojawią się na Targach Dobry Design po raz pierwszy:

  • NUEE
  • Makaki studio
  • Dragonfly Chair
  • LUBO. CERAMIKA

Targi odbędą się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Zarówno uczestników, jak i wystawców obowiązywać będzie zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja dłoni oraz zachowanie dystansu.

Wstęp wolny.

Galeria

Powiązane wydarzenia